-
Sold outIvy, Hanging Ivy preserved
Regular price $21.15 USDRegular priceUnit price perSale price $21.15 USDSold out -
Sold outLantern, Rustic Wood Candle Lantern
Regular price $27.58 USDRegular priceUnit price perSale price $27.58 USDSold out -
Large Aroma Wax Sachets (Multiple Scents)
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $10.00 USD -
Lavender French (Dentata)
Regular price $15.99 USDRegular priceUnit price perSale price $15.99 USD -
Sold outLimonium (Statice) Preserved - White
Regular price $20.85 USDRegular priceUnit price perSale price $20.85 USDSold out -
Lupine, Preserved Wild Lupine (back in stock around June 2023)
Regular price $12.25 USDRegular priceUnit price perSale price $12.25 USDSold out -
Sold outPalm Leaves Dried - set of 3
Regular price From $14.39 USDRegular priceUnit price perSale price From $14.39 USDSold out -
Pampas Grass - white, wheat or natural
Regular price From $18.19 USDRegular priceUnit price perSale price From $18.19 USD -
Planter, Set Of 2 | Crescent Moon White Bark Preserved Moss Planter/Vase
Regular price From $18.49 USDRegular priceUnit price perSale price From $18.49 USDSold out -
Planter, Set Of 2 | Natural Birds Nest Preserved Moss Twigs Planter/Vase
Regular price From $23.78 USDRegular priceUnit price perSale price From $23.78 USDSold out -
Planter, Set Of 2 | Rustic Log Shaped Preserved Moss Planter/Basket
Regular price From $16.89 USDRegular priceUnit price perSale price From $16.89 USDSold out -
Riceflower Preserved (white or pink)
Regular price $19.65 USDRegular priceUnit price perSale price $19.65 USD -
Rose Petals Freeze Dried (All Colors) 1 box - 240 ounces
Regular price From $113.99 USDRegular priceUnit price perSale price From $113.99 USD -
Rose Petals Freeze Dried (Assorted Bright) 1 box - 240 ounces
Regular price $119.99 USDRegular priceUnit price perSale price $119.99 USD -
Rose Petals Freeze Dried (Assorted Pastel) 1 box - 240 ounces
Regular price $119.99 USDRegular priceUnit price perSale price $119.99 USD -
Rose Petals Freeze Dried (Pinks) 1 box - 240 ounces
Regular price From $113.99 USDRegular priceUnit price perSale price From $113.99 USD